images/stories/logosait.jpg

 

“Національно-патріотичне виховання як невід’ємна складова освітнього процесу”

0

Такою була тема On Line вебінару  для педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти області, організований Світланою Буняк, методистом центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Спікерами заходу були педагоги з Бережанського району, Кременецького району та м.Тернопіль.

Про Музейну педагогіку як елемент системи морально-патріотичного та духовного виховання особистості, розповіла Лілія Мудрик, методист центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІПППО, та наголосила про важливість духовного виховання сучасної молоді.

Із досвідом місцевої влади у організації національно-патріотичного виховання серед учнівської молоді на прикладі КП “Вишкільно-оздоровчий табір “Лисоня” імені Івана Гавдиди, поділився великий патріот, побратим Івана Гавдиди, у минулому учитель, а сьогодні сільський голова Саранчуківської ОТГ  Володимир Петровський.

Оксана Лещук, методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради, яка багато років життя присвятила організації та проведенню різноманітних патріотичних заходів у Бережанському районі та місті Бережани,  виступила  із доповіддю на тему: “Шкільний музей як центр національно-патріотичного виховання”.

Учасником заходу була педагог-організатор Попівецької ЗОШ І-ІІ ступенів Кременецького району, сестра громадського активіста, патріота України Олександра Капіноса, який загинув на майдані у 2014 році, Наталія Капінос  із темою: “Роль учнівського самоврядування у формуванні громадянської свідомості учнівської молоді”.

Про формування соціальних і громадянських компетентностей учнів на засадах педагогіки партнерства розповіли заступник директора з навчально-виховної роботи  Світлана Куцкір та педагог-організатор  Тетяна Заверуха (ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосипа Сліпого»).

Щодо форм та методів реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Куропатницькому НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ” виступила заступник директора з виховної роботи Куропатницького НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Бережанської районної ради Ольга Жайворонко.

Учасником вебінару стала учителька історії Потуторського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів -ДНЗ” Бережанської районної ради  Мар’яна Щур, яка виступила із змістовною та цікавою доповіддю на тему: “Формування національної самосвідомості учнів через використання у роботі місцевого краєзнавчого матеріалу”.

У час інформаційних технологій велику роль відіграє гурткова робота у національно-патріотичному вихованні за допомогою технічних та наукових засобів здійснюється цей напрямок діяльності. Саме керівник дитячої радіостанції “Лисоня” Центру дитячої та юнацької творчості Бережанської міської ради Ігор Грицишин та його колега-керівник мультимедійної студії “Равлик”  Мар’яна Мороз поділилися здобутками та напрацюваннями у гуртковій роботі (“Національно-патріотичне виховання засобами гурткової роботи”.)

Учасники вебінару мали нагоду почерпнути багато корисної та цікавої інформації, яку в подальшому будуть використовувати у своїй роботі.

http://ippo.edu.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер