images/stories/logosait.jpg

 

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу  вже сімдесят років поспіль відзначається Міжнародний день захисту дітей, завдання якого - привернути увагу до захисту прав дитини.

Це прекрасне свято радості, сонця та надії, день, який утверджує віру в краще майбутнє, у завтрашній день. Адже саме в дітях батьки бачать продовження свого роду, розвиток та становлення власних талантів,  здійснення своїх мрій і сподівань на краще. У дітях концентрується впевненість у розвиток та процвітання й самої держави. Адже за нинішніми юними та малими завтрашній день, коли вони візьмуть на себе відповідальність за життя усієї країни.

Саме від того, які зусилля прикладаємо сьогодні ми, дорослі, щоб нинішні малюки почувалися безпечно та щасливо, залежить, що вони  робитимуть, ставши  до  керівництва держави.

Переконаний,  суспільство, яке не дбає про  щасливе, безпечне дитинство – приречене. Тому те, що кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього, є незаперечним засадничим принципом цивілізованої спільноти.

Разом з тим, сьогодні перед Україною постали нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв'язку з ескалацією насильства, бойових дій на сході нашої держави, а також поширенню нових хвороб. Бо ж від війни насамперед страждають найбільш незахищені – у тому числі й діти.

Особливої опіки та турботи вимагають і діти, яким не поталанило мати безтурботне дитинство – сироти, позбавлені батьківського піклування.

Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість спілкування.

Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри.

Нинішній день  – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли здоровими, щасливими і в майбутньому стали гідними громадянами своєї країни і, звичайно, хорошими людьми.

Даймо любов та турботу усім дітям, адже чужих дітей не буває.

Голова обласної ради        Віктор Овчарук

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер