images/stories/logosait.jpg

 

Онлайн тренінг для працівників психологічної служби області

Онлайн тренінг для працівників психологічної служби області

0

За допомогою Google Meet був проведений онлайн тренінг для працівників психологічної служби області на тему «Профілактика насильства в сім’ї та освітньому закладі: попередження булінгу, протидія торгівлі людьми». Захід підготовлений та проведений практичним психологом навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Н.М.Мереною.

Метою тренінгу було підвищення рівня професійної компетентності працівників психологічної служби закладів освіти з питань профілактики насильства в сім’ї та освітньому закладі, надання своєчасної допомоги, ефективної підтримки учасників освітнього процесу у випадках насильства.

У ході роботи з учасниками були пропрацьовані вправи на розвиток навичок безпечної поведінки, навичок ідентифікації ситуацій насильства в сім’ї та ситуацій булінгу, на вдосконалення вміння ведення ефективної комунікації з дітьми, постраждалими від насильства, на розвиток нетерпимого ставлення до проявів насильницької поведінки

Також з учасникам тренінгу було обговорено примірний перелік установ та служб підтримки постраждалих осіб, до яких можна звернутись у випадку домашнього насильства та булінгу.

Під час тренінгу усі 35 учасників активно працювали, були відкритими та позитивно налаштованими на плідну роботу. Обмінювалися досвідом, а також відзначили актуальність і корисність даної теми заходу.

http://ippo.edu.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер