images/stories/logosait.jpg

 

WOG Cafe продовжить годувати пасажирів "Інтерсіті+"

 

"Вог рітейл", (відома як мережа кав'ярень на АЗК WOG), продовжило контракт з "Укрзалізницею" з поставки послуг з надання харчування зі збільшенням гарантованого щомісячного платежу.

Про це повідомила прес-служба компанії агентству "Інтерфакс-Україна".

Раніше в "Укрзалізниці" повідомили, що аукціон на визначення постачальника харчування для пасажирів швидкісних поїздів категорій "Інтерсіті" та "Інтерсіті +" був проведений з грубими порушеннями.

Новий конкурс, як уточнила "Вог рітейл", "Укрзалізниця" вирішила оголосити у вересні 2020 року.

"Через ситуації, що склалася пасажири швидкісних поїздів могли залишитися без кейтерингу. Але WOG будує партнерські відносини, тому пішов на умови УЗ і значно збільшив гарантований щомісячний платіж. Завдяки цьому до вересня постачальником харчування для швидкісних поїздів залишається WOG Cafe", - пояснили агентству в прес-службі компанії.

Компанія також підкреслила, що готова і буде брати участь в новому конкурсі на організацію харчування, який запланований на вересень.

Згідно з наданою компанією інформації, за період співробітництва з "Укрзалізницею" "Вог рітейл" інвестував понад 15 млн грн в матеріально-технічне забезпечення, організацію виробничих процесів і підтримку інфраструктури обслуговування надання послуг харчування в швидкісних поїздах.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер