images/stories/logosait.jpg

 

Тернополянин переказав на рахунок афериста 38 000 гривень

Працівники Тернопільського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства вчиненого щодо 64-річного місцевого мешканця. Чоловік повірив псевдопокупцю й переказав на невідомий рахунок всі заощадження.
Потерпілий розповів, що розмістив в мережі Інтернет оголошення про продаж цифрової техніки. До нього зателефонував потенційний покупець та дізнався реквізити банківського рахунку краянина, аби здійснити оплату за товар. Через певний проміжок часу пролунав ще один дзвінок, аферист запевнив продавця, що оскільки на електронному гаманці тернополянина знаходяться кошти він з технічних причин не в змозі здійснити оплату. Після цього він попросив чоловіка переказати всі заощадження на його рахунок, тим самим спустошити баланс карткового рахунку, а натомість він перекаже обумовлену вартість за техніку та кошти краянина.
Чоловік без роздумів здійснив транзакцію перерахувавши на рахунок афериста 38 000 гривень. Як тільки тернополянин здійснив необдуманий вчинок, аферист вимкнув телефон й більше на зв’язок не виходив. За допомогою потерпілий звернувся до поліцейських.
Відомості про подію внесено в ЄРДР відповідно до статті 190 ККУ.
Правоохоронці наголошують краянам, ніколи ні за яких обставин не потрібно повідомляти невідомим особам реквізити своїх банківських карток й здійснювати подібного роду транзакції.
Якщо все ж таки ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте телефонуйте на лінію «102».
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/ternopolyanin-perekazav-na-raxunok-aferista-38-000-griven/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер