images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільському бізнесу віддали 211 млн грн податку на додану вартість

Тернопільському бізнесу віддали 211 млн грн податку на додану вартість

З початку року платникам податків Тернопільщини з державного бюджету відшкодовано грошовими коштами 211 млн грн податку на додану вартість.

Варто зауважити, що переважну частину заявлених сум ПДВ платники отримують за результатами камеральних перевірок. За рахунок ефективної роботи Електронного реєстру відшкодування ПДВ повернення цього податку відбувається своєчасно. Адже такий сервіс функціонує у відкритому режимі та демонструє громадськості, що процес адміністрування та відшкодування податку на додану вартість є автоматичним, прозорим та виключає будь-які можливості маніпулювання з відшкодуванням платежу. Якщо підприємство не маніпулює з показниками податкової звітності та не застосовує ризикові операції, що можуть слугувати мінімізації податкових платежів, то отримує бюджетне відшкодування у строки, визначені нормативно-правовими актами.

Загалом цьогоріч у січні-травні про відшкодування податку на додану вартість  повідомив 117 суб’єкт господарювання краю. Заявлена платниками до повернення сума склала 214 млн гривень.

Упередили за цей час 800 тис. грн неправомірно заявленого до повернення податку.

На початок червня загальний залишок заявленого невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становив 92 млн гривень, оскільки 76 млн грн перебуває у стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів, а 16 млн грн – у судовому та адміністративному розгляді.

Сектор комунікацій Головного управління

ДПС у Тернопільській області

 

 

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер