images/stories/logosait.jpg

 

На подвір’ї тернопільської школи № 18 тривають роботи з благоустрою території

У тернопільській загальноосвітній школі №18 триває підготовка до нового навчального року. Зокрема, нещодавно на шкільному подвір’ї розпочалися роботи з оновлення пішохідної і проїжджої частини та встановлення вуличних тренажерів. Благоустрій території проводиться в рамках реалізації великого та малого проєктів – переможців «Громадського бюджету 2020».

Директор школи Руслан Заброцький зазначив, що головною умовою забезпечення якісної освіти є безпечне середовище, тож, відповідно до проєкту, на території школи будуть створені належні умови для комфортного і безпечного пересування як дітей та вчителів школи, так і проїзду приватного транспорту та, при потребі, вчасного під’їзду до школи автомобіля швидкої допомоги або спецтехніки.

При сприятливих погодних умовах завершити ремонтні роботи плануюється впродовж двох тижнів, після чого буде проведено озеленення території.

До відома, завдяки активній участі та перемозі у «Громадському бюджеті-2019», на території школи №18 вдалося встановити сучасний футбольний майданчик з штучним покриттям.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер