images/stories/logosait.jpg

 

«Марафон позашкілля» зібрав близько 100 учасників

«Марафон позашкілля» зібрав близько 100 учасників

0

Онлайн-захід «марафон позашкілля» організувала завідувачка центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти  Світозара Хома.

Спілкування тривало близько 6 годин. «Марафон» включав вебінари для директорів та методистів закладів позашкільної освіти «Основні аспекти управління закладом позашкільної освіти у сучасних умовах», «Організація роботи закладів позашкільної освіти в умовах дистанційного навчання».

До участі у заході  зареєструвались близько 100 учасників не тільки з Тернопільщини, а й з усієї України – Одещина, Львівщина, Рівненщина, Херсон, Дніпро, Кривий Ріг, Чернівці.

У 1 сесії «Основні аспекти управління закладом позашкільної освіти у сучасних умовах» розглянули питання  нормативно-правової бази діяльності закладів позашкільної освіти у сучасних умовах, про особливості організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти в умовах дистанційного навчання, адміністративно-організаційної роботи директора закладу позашкільної освіти, про вектори управління закладом позашкільної освіти в умовах карантину, організацію роботи закладу позашкільної освіти при виході з карантину, про літнє оздоровлення вихованців – його сучасні реалії та перспективи. Також учасникам був представлений бібліографічний список “Організація роботи в закладі позашкільної освіти”.

Під час 2 сесії «Організація роботи закладів позашкільної освіти в умовах дистанційного навчання» обговорили особливості організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти під час карантину, питання взаємодії методиста та педагогічних працівників закладу позашкільної освіти під час карантину, самоосвіту як важливий чинник підвищення компетентності педагога закладу позашкільної освіти, особливості організації методичної роботи у закладі позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого профілю в умовах карантину, а також учасники отримали рекомендації щодо роботи за такими важливими напрямками позашкільної освіти , як духовне виховання, мотивація підлітків до здорового способу життя у закладах позашкільної освіти, особливості формування у вихованців закладів позашкільної освіти навичок критичного сприйняття інформації, організація безпечного освітнього середовища у закладі позашкільної освіти.

Учасники заходу отримали доступ до запису вебінару та методичні матеріали з вищезазначених питань.

http://ippo.edu.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер