images/stories/logosait.jpg

 

На Тернопільщині юрособи забезпечили додаткові надходження бюджетам

На Тернопільщині юрособи забезпечили додаткові надходження бюджетам

Завдяки своєчасній та в повному обсязі сплаті податків суб’єктами підприємницької діяльності – юридичними особи вдалося забезпечити додаткові надходження до державного та місцевих бюджетів. Адже ряд сплачених платежів перевищив очікувані надходження.

Як повідомили у секторі адміністрування екологічного податку, місцевих та рентних платежів управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Тернопільській області, упродовж січня-травня цього року суб’єкти господарювання перерахували на 10,1 відсотка більше, ніж очікувалось, плати за землю – плюс 9 млн гривень. Стільки ж додатково надійшло податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, – виконання індикативних показників склало 143,9 відсотка.

Суттєво зросли надходження рентної плати за використання лісових ресурсів – більш, ніж у півтора разу, а це плюс 1,5 млн грн до очікуваних, та рентної плати за надра на 0,6 відсотка або 100 тис. грн додатково. Екологічний податок до державного бюджету забезпечено на 212,3 відсотка або 3,1 млн грн, а до місцевого – на 167,6 або плюс 1,2 млн гривень.

Порівняно з п’ятьма місяцями 2019 року приріст надходжень до зведеного бюджету склав відповідно: з рентної плати за надра 5,3 млн грн; екологічного податку 3,3 млн гривень.

Сектор комунікацій

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Мацех О.

Погоджено:

Сорока Н.


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер