images/stories/logosait.jpg

 

На території Гримайлівської громади, що на Тернопільщині, запрацювала поліцейська станція © Офіційний сайт Національної поліції:

30 червня у селищі Гримайлів Гусятинського району розпочала свою роботу поліцейська станція. Обслуговуватимуть десять тисяч населення двоє дільничних офіцерів поліції.
Зі слів заступника начальника ГУНП в Тернопільській області Михайла Білецького, завдання поліції – вийти на новий рівень комунікації і поліцейського сервісу, оскільки кожна громада отримає свого офіцера поліції, який буде доступний для населення та постійно знаходитиметься поруч з мешканцями територіальної громади.
Ініціативу відкриття поліцейської станції активно підтримали жителі Гримайлівської ОТГ, адже, зі слів виконувача обов’язки її керівника Андрія Мамчура, до райцентру людям потрібно добиратися майже сорок кілометрів, а на це не завжди є час і кошти.
-Тепер жителі нашої громади, як то кажуть, на місці зможуть отримати правову допомогу, а також звернутися з проблемами, які їх хвилюють. Та й безпека населених пунктів нашої ОТГ – теж важливо.
Жителька Гримайлова Оксана Радченко каже, що села, котрі входять до об’єднаної територіальної громади дуже розкидані, і не всім зручно добиратися до районного центру, де є відділення поліції, тому, коли обговорювалося питання відкриття поліцейської станції, люди із задоволенням підтримали цю ідею.
Двоє офіцерів, які постійно нестимуть службу на території Гримайлівської громади добре знають місцеве населення, та й люди знають їх. І це важливо у роботі правоохоронців.
-Я тривалий час працюю у Гримайлові дільничним, -  каже Іван Трисирука. - Знаю людей, вони – мене. У розпорядженні маємо автомобіль, яким зможемо оперативно виїжджати на виклики громадян.
Нагадаємо, Тернопільщина стала першою, де з ініціативи керівництва поліції та за підтримки місцевих громад почали створюватися поліцейські станції. Сьогодні їх в області – двадцять вісім

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/Informacziya/na-teritoriji-grimajlivskoji-gromadi-shho-na-ternopilshhini-zapraczyuvala-policzejska-stancziya/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер