images/stories/logosait.jpg

 

Слідчі Тернопільщини святкують професійне свято.

1 липня своє професійне свято відзначає одна з провідних служб Національної поліції  – слідство.  Саме слідчим належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини.
Привітав працівників слідства керівник тернопільської поліції Олександр Богомол, який сам працював у слідчих підрозділах. В день свята він подякував підлеглим за результативну та якісну роботу.
- Слідство – це та служба, яка узагальнює і формує результат роботи усіх інших підрозділів поліції, - зазначив Олександр Богомол. – Успіхів вам у слідчій справі, впевненості у власних силах та ефективного виконання службових завдань.
До привітань долучився виконувач обов'язків заступника прокурора Тернопільської області Олександр Божко. Він переконаний, що слідчі підрозділи й надалі будуть гідно виконувати покладені на них обов’язки. Керівник наголосив, що саме тісна співпраця обох служб забезпечує ефективне досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/Informacziya/slidchi-ternopilshhini-svyatkuyut-profesijne-svyato/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер