images/stories/logosait.jpg

 

Підтримано звернення профспілок до керівництва держави

Підтримано звернення профспілок  до керівництва держави

0

 

Депутати обласної ради звернення адресували голові Верховної Ради, Прем’єр-міністру, народним депутатам від Тернопільщини та ініційоване Тернопільською обласною радою професійних спілок. Стосується воно законів про працю, проекту закону щодо окремих питань діяльності професійних спілок. «На фоні соціального негативу влада намагається ліквідувати Кодекс законів про працю, звузити трудові права і свободи громадян, скасувати соціальні пільги і гарантії, позбавити можливості найманих працівників на захист своїх трудових прав», - йдеться у зверненні. – 27 травня 2020 року  Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України рекомендував до прийняття парламентом проект закону №2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності профспілок)», який  суттєво звужує можливості профспілки ефективно захищати трудові права найманих працівників».

У зверненні висловлюється обурення публічними заявами на адресу соціально незахищених та безробітних громадян народного депутата України від партії «Слуга народу», голови згаданого профільного комітету Галини Третьякової.

«Ми, депутати Тернопільської обласної ради, засуджуємо антисоціальні та антинародні законодавчі ініціативи та вимагаємо:від Верховної Ради України – відхилити розгляд проекту закону України «про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» (№2681); від Кабінету Міністрів України – продовжити роботу над трудовою реформою спільно з об’єднаннями профспілок та роботодавців за участі експертів Міжнародної організації праці; від голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів  Галини Третьякової – скласти повноваження голови Комітету і народного депутата України», - зазначено у документі.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер