images/stories/logosait.jpg

 

Вітання міського голови Сергія Надала громадській діячці Дарії Чубатій з нагоди 80-річчя

Від себе особисто та міської ради Тернополя щиро вітаю Вас з 80-річним ювілеєм. Бо своєю багатолітньою працею ви заслужили статус справжнього символу, легенди Тернополя.

З Вашим прізвищем пов’язане становлення тернопільської медицини. Ще задовго до впровадження в нашу медицину інституту сімейних лікарів, ви були ним за покликом душі та серця. Тисячі тернополян завдячують Вам своїм життям та здоров’ям.

Сьогодні багато тернопільських медиків пишаються тим, що продовжують Вашу справу, з гордістю називають себе учнями пані Дарії.

Але не менш важлива Ваша роль у розвитку української культури. Вже чверть століття ви очолюєте міське об’єднання товариства «Просвіта». За ці часи товариство зробило справжній прорив у своїй діяльності, стало центром української культури та мистецтва у Тернополі.

Своєю літературною діяльністю пані Дарія навіки занесла своє прізвище у список найвеличніших українських письменників та поетів. Я особисто зачитувався вашими розповідями про славетних українців. Десятки імен, серед яких багато призабутих, знову ожили під вашим пером. На поезії пані Дарії композитори написали вже 62 пісні.

Даріє Дмитрівно, дякую Вам за ваш вклад у розвиток української медицини та літератури. Дякую за Вашу принципову позицію справжнього патріота України, яка була твердою навіть у часи комуністичної окупації.

Бажаю Вам міцного здоров’я та нових творчих успіхів! Нехай Господь береже Вас та допомагає у всіх починаннях!

 

Міський голова                                                                  Сергій Надал

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер