images/stories/logosait.jpg

 

Привітання міського голови Сергія Надала до Дня Хрещення України-Русі

Дорогі тернополяни, українці, браття і сестри!

Щиро вітаю Вас із святом рівноапостольного князя Володимира та річницею Хрещення Русі.

1032 роки тому князь Володимир об'єднав землі Київської Русі в єдину могутню Християнську державу. Християнська традиція та Українська Церква стали основою українського державотворення. Фундаментом, на якому сформувалася Українська нація.

Тому християнські цінності мали особливе значення для українців. Віра та духовність давали сили нашим предкам у боротьбі за право жити на своїй землі. Християнські традиції стали національними традиціями нашого народу.

Але сьогодні, через більш ніж тисячу років після Хрещення, нам вкотре намагаються прив’язати чужі ідеали. Змусити відмовитися від християнського виховання у школах. Посіяти розбрат і протистояння між українцями. Завдати удару по традиційній українській християнській громаді.

Тому сьогодні, як ніколи, маємо бути сильними у своїх переконаннях. Прислухатися до наших  духівників. Пам’ятаємо, що Україна перебуває під покровом Божої Матері. Про те, що Україна сильна своїми духовними традиціями.

Маємо захищати наше право жити за своїм укладом. Виховувати наших дітей на тих цінностях, які прищеплювали нам наші батьки з дитинства.

Вітаю всіх Українців зі святом Хрещення Русі. Зі святом фактичного народження Української нації.

Щиро вітаю всіх Володимирів з Днем Ангела.

Бережімо цінності, які захищали наші предки. Нашу традицію! Нашу Землю! Нашу Віру! Нашу Українську націю!

Зичу усім вам щастя, добра, Божої благодаті, злагоди у родинах!

Слава Україні!

 

 

Міський голова Тернополя Сергій Надал

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер