images/stories/logosait.jpg

 

Новий формат комплектування бібліотек області

Новий формат комплектування бібліотек області

0

У 2020 році державна установа «Український інститут книги» проводитиме відбір книжкової продукції для поповнення фондів публічних бібліотек України за новими принципами та правилами, які передбачають новий механізм співпраці з публічними бібліотеками.

В рамках цього відбору відділ підтримки книговидання Державної установи «Український інститут книги» організував онлайн-практикум щодо роботи в персональному кабінеті бібліотеки «Автоматизована система відбору та розподілу книжкової продукції» для працівників бібліотек, які в подальшому проводитимуть консультування бібліотек-учасників програми. Участь у даному заході взяли і працівники Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки: завідувач відділу комплектування фонду Надія Крицак та головний бібліотекар відділу Алла Гошівська. Відеоконференція проходила на онлайн-платформі Google meet.

Під час практикуму були розглянуті питання роботи бібліотек в новому форматі, ознайомлено з проектом порядку відбору книжкової продукції для закупівлі з метою поповнення фондів публічних бібліотек, презентовано роботу бібліотек в персональному кабінеті бібліотеки «Автоматизована система відбору та розподілу книжкової продукції» та інші організаційні питання. Бібліотекарі мали можливість безпосередньо поспілкуватися з працівниками Державної установи «Український інститут книги» з проблемних питань щодо розподілу книжкової продукції в регіонах. Плануються також наступні зустрічі.

http://library.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер