images/stories/logosait.jpg

 

Житель Тернопільського району поцупив чужий велосипед

Штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років загрожує 21-річному жителю одного сіл Тернопільського району.
До працівників територіального підрозділу звернувся місцевий мешканець. Чоловік поросив розшукати невідомого, який поцупив дитячий велосипед, який знаходився біля крамниці.
Правоохоронці одразу вийшли на слід зловмисника. Ним виявився односельчанин заявника. Причину свого поступку підозрюваний пояснити не зміг.
Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до ст. 185 ККУ «крадіжка».
Працівники поліції звертаються до жителів краю бути обачними та пам’ятати, що декілька хвилин вашого часу може допомогти вберегти ваше майно від крадіїв.
Ви можете навіть не зауважити той факт, як за вами будуть спостерігати крадії та чекати слушної нагоди, аби поцупити ваше майно.
Як показує практика на злочин ідуть особи, які шукають легкий спосіб збагатитись. Викрадене зловмисники реалізують в ломбарди, аби виручити готівку.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/kriminal/zhitel-ternopilskogo-rajonu-poczupiv-chuzhij-velosiped/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер