images/stories/logosait.jpg

 

Які паліативні послуги будуть в Україні безоплатними. Пояснює НСЗУ

в 3,5 рази збільшити тариф на надання мобільної паліативної допомоги – з 10 тисяч до 35 тисяч гривень.в 4 рази збільшити тариф на надання стаціонарної паліативної допомоги – з 8 тис. до 33 тисяч гривень;
У 2021 році НСЗУ пропонує підвищити тариф на надання послуг з паліативної допомоги та розвивати цей напрямок.Зокрема,
Для безоплатного отримання паліативної допомоги пацієнту потрібно звернутись до свого лікаря, з яким укладено декларацію, або до лікуючого лікаря, який за необхідності випише направлення на отримання паліативної допомоги в стаціонарі, або надання її мобільною службою за місцем перебування пацієнта.Як отримати паліативну допомогу безоплатнонавчання родини та доглядачів особливостям догляду за людиною, запобіганню можливих ускладнень та дотриманню рекомендацій.психологічна допомога;респіраторна (дихання) та нутрітивна (медичне харчування) підтримка;ефективне знеболення;лікування симптомів захворювання;
В рамках Програми медичних гарантій пацієнт отримує безоплатно такі послуги з паліативної допомоги:Фото: monkeybusiness/Depositphotos Паліативна допомога – це комплексний підхід, мета якого  забезпечити максимально можливу якість життя паліативних хворих і членів їхніх родин.

За надання допомоги пацієнтам у квітні-липні цими закладами НСЗУ вже виплатила їм майже 200 млн грн", – йдеться у повідомлені. 
"З них: 431 медзаклад законтрактовано на надання паліативної допомоги пацієнтам в стаціонарних умовах; 203 медзаклади – на надання мобільної паліативної допомоги.
Про це Національна служба здоров'я повідомляє на своїй офіційні сторінці у Facebook. 

485 медзакладів, які надають паліативну допомогу уклали контракти з Національною службою здоров'я України (НСЗУ). 
В Україні паліативна медична  допомога включатиме такі ланки: "сімейний лікар – мобільна служба – стаціонарна допомога (хоспіс).
Паліативна допомога – це комплексний підхід, мета якого  забезпечити максимально можливу якість життя паліативних хворих і членів їхніх родин.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер