images/stories/logosait.jpg

 

10 вправ для ідеального тіла

10 вправ для ідеального тіла


Літо - час відпусток, пляжів, відкритих сарафанів, коротких спідниць та купальників. Хочеться виглядати як дівчина з обкладинки, правда? І хоча у розпалі третій місяць літа, займатися спортом ніколи не пізно.  Вправи з нашої сьогоднішньої добірки допоможуть вам відчути себе у відмінній формі вже через два-три тижні. Для більшого ефекту ми рекомендуємо дотримуватися принципів здорового харчування, і тоді ви вже точно будете найрозкішнішою дівчиною на будь-якому пляжі та не тільки на пляжі.

ДЛЯ ВСЬОГО ТІЛА:
1. Планка на ліктях

Ляжте на живіт. Упріться в підлогу передпліччями і пальцями ніг. Підніміть корпус, перенісши вагу тіла на лікті та ступні. Зробіть десять глибоких і повільних вдихів і видихів. Опустіться на підлогу.Повторіть вправу 2-3 рази.

2. Бокова планка

Ляжте на лівий бік, упріться в підлогу передпліччям лівої руки і бічною стороною лівої ступні, ноги щільно притиснуті один до одногоПідійміть корпус так, щоб ваша фігура утворювали нібитрикутник по відношенню до підлогиЗробіть десять вдихів-видихів, опустіться на підлогу. Потімвиконайте те ж саме на правому боці. Повторіть вправу 2-3 рази для кожної сторони тіла.

3. Метелик (одночасний підйом рук і ніг з положення лежачи на животі)

Ляжте на живіт, ноги на ширині плечей, руки витягніть вперед. На вдиху потягніться всім тілом, навидиху підійміть вгору одночасно ноги та руки, потім поверніться у вихідне положення. Повторітьвправу 10 разів повільно, а потім 10 разів швидко.

ДЛЯ РУК І ГРУДЕЙ:
4. Віджимання на колінах

Ляжте на живіт, ноги зігніть в колінах, руками упріться в підлогу на рівні грудей, пальці спрямовані вперед, лікті - в сторони. Підійміть корпус, впираючись колінами у підлогу. Тримаючикорпус прямо, нахиліться грудьми до підлоги, не лягаючи на неї. Повторіть вправу 10 разівповільно, а потім 10 разів швидко з меншою амплітудою.

 

5. Зворотні віджимання

Сядьте на підлогу, руки відведіть назадВпираючись у підлогу ступнями ніг і руками, підіймітькорпус вгору. Згинаючи руки в ліктях, опустіть сідниці вниз, не торкаючись підлогипотім підіймітьвгору. Повторіть вправу 10 разів повільно і 10 разів швидко з меншою амплітудою.

ДЛЯ ПРЕСА :
6. Обертання ногами

Ляжте на спину, руки покладіть під попу, прямі ноги зведіть разом і підійміть вгоруЗробіть 10обертів ногами в одну сторону, потім в іншу. Опустіть ноги на підлогу, а потім зробіть 20 швидкихпогойдувань ногами вгору-вниз з невеликою амплітудою.

7. Підйом сідниць з планки

 

Прийміть позу планки з упором на передпліччя. Підійміть сідниці вгору, потім поверніться увихідне положення. Повторіть вправу 20 разів.

8. Скручування

Ляжте на підлогу, руки зчепіть за головою в замок, лікті спрямовані в сторони, ноги підійміть вгору і зігніть в колінах під кутом 90 градусів. Підійміть голову, а потім тягніться вперед по черзілівим і правим ліктем. Повторіть вправу повільно 20 разів, після чого поставте ноги на підлогу івиконайте 20 швидких підйомів голови і плечей вперед.

ДЛЯ НІГ:
9. Махи ногами з напівприсіду

Візьміть стілець і поставте його збоку від себеТримаючись правою рукою за спинку стільця,відставте назад ліву ногу і трохи присядьте. Зробіть мах лівою ногою вперед і вгору, потімповерніть ногу в початкове положення. Повторіть вправу 20 разів для кожної ноги.

10. Бокові підйоми ніг

Ляжте на правий бік, праву руку покладіть під голову, ліва рука впирається у підлогу на рівні грудей. Зігніть ліву ногу в коліні і підтягніть її до живота. Права нога пряма, носок витягнутийПідіймайте праву ногу вгору 10 разів повільно і 10 разів швидко. Потім повторіть вправу,підтягнувши носок на себе. Переверніться на лівий бік і виконайте цю ж вправи для лівої ноги.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер