images/stories/logosait.jpg

 

У Борщеві відкрили скейт-парк

У Борщеві відкрили скейт-парк

0

Створили його у міському скері. Проект реалізований за підтримки організації «Глобал Ком’юнітіз», виконавця в Україні програми DOBRE, («Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE), що фінансується відділом демократії та врядування представництва  Агенства США з міжнародного розвитку  (USAID) в Україні.

Цей проект відібраний молоддю громади під час онлайн голосування (801 голос) як кращий молодіжний проект. Під час голосування встановлено рекорд участі по молодіжному напрямку серед громад, що співпрацюють з програмою DOBRE.

У сучасному розумінні скейт-парк – це не просто спортивний майданчик, а комплексне урбаністичне рішення, що гармонійно поєднується з архітектурним ансамблем міста, покращуючи його вигляд і привертаючи увагу широкої аудиторії. Даний майданчик дає можливість розвивати молодіжний спорт, такий як скейтборд, стрітборд, агресів верт, агресів стріт, велосипеди ВМХ, самокат, велосипеди МТВ, ролики, велосипеди, самокати тощо.

Завдяки реалізації даного проекту, частково звільнено дороги від юних учасників дорожнього руху та створено новий молодіжний простір в громаді.

https://borschivrada.gov.ua/

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер