images/stories/logosait.jpg

 

Майже 209 млн грн податку на прибуток сплатили підприємства Тернопільщини

Майже 209 млн грн податку на прибуток сплатили підприємства Тернопільщини

Упродовж січня-серпня 2020 року платники податків Тернопільщини перерахували до Зведеного бюджету України 208,7 млн грн податку на прибуток, що на 13,4 млн грн більше, ніж торік. До державного бюджету суб’єкти господарювання спрямували 185,1 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці отримали 23,6 млн грн податку на прибуток. Сплата перевищила очікувані надходження до держбюджету плюс 12,4 відсотка, до місцевих – плюс 41,4 відсотка. Додатково підприємства сплатили відповідно 164,7 тис. грн та 16,7 тис. гривень.

До загального фонду зведеного бюджету цьогоріч у січні-серпні надійшло 3,5 млн грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій, а це на 47,7 відсотка більше, ніж очікувалося, або на 1,1 млн грн більше.

Цьогоріч у серпні до зведеного бюджету сплатили 40,2 млн грн податку на прибуток, а це на 3 млн грн перевищило надходження аналогічного періоду минулого року. До державної казни надійшло 34,8 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці поповнились на 5,4 млн грн податку на прибуток, що більш, ніж вдвічі перевищило очікувані надходження.

Відділ пресслужби

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер