images/stories/logosait.jpg

 

Вперше в історії громади запроваджено відзнаку «Почесний громадянин Лановецької ОТГ»

Вперше в історії громади запроваджено відзнаку «Почесний громадянин Лановецької ОТГ»

0

І першим, кого удостоєно цього звання, став громадський активіст, краєзнавець, депутат міської ради трьох скликань Петро Стецюк.

Ланівчанам він відомий як людина активна та завзята, яка дбає не лише про округ, де є депутатом – історичну Замлиновщину, а й про рідне місто Ланівці. Зокрема, саме з його ініціативи та безпосередньої участі висаджено 150 саджанців сосни по вулиці Жирак у Ланівцях, здійснено благоустрій поблизу Кручі, розчищено вулиці та берегову зону у його окрузі.

Сьогодні Петро Стецюк займається благоустроєм Лановецького зооботсаду. Тут під його керівництвом триває невпинна робота: очищено джерела, облаштовано відпочинкову зону, відновлено доріжки, відбуваються толоки тощо.

Також за результатами моніторингу діяльності депутатів міської ради в 2019 році, що проводила Молодіжна рада, Петро Васильович став єдиним депутатом, який відвідав усі пленарні засідання сесій міської ради, що свідчить про його небайдужість та активну громадянську позицію.

Провадить активіст роботу й у краєзнавчому напрямі. Зокрема, є членом комісії з питань збереження історико-культурної спадщини на території Лановецької міської ради, був учасником розробки і затвердження герба Лановець. Свою лепту вніс Петро Стецюк і у відновлення могили воїнів УНР у 90-х роках. Чимало матеріалів про історію Лановець можна знайти в архівах Петра Васильовича. Багато з них долучено до книжки Григорія Басюка “Ланівці – місто на чотирьох річках”.

І саме такі мешканці заслуговують носити гідне звання “Почесний громадянин Лановецької ОТГ”.

https://lanmisto.gov.ua/

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер