images/stories/logosait.jpg

 

Математики обмінювалися досвідом

Математики обмінювалися досвідом

0

У режимі онлайн-зв’язку  в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулось чергове засідання проблемної групи учителів математики області з теми «Сучасні методики навчання математики. Методи фасилітації на уроках математики». Мета засідання полягала у визначенні стратегії удосконалення педагогічних підходів до викладання математики та ознайомленні з сучасними методами навчання математики, практичним досвідом.

Методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тетяна Іванюк ознайомила учасників із планом заходів щодо реалізації завдань державної політики, окреслених роком математичної освіти. Методист привернула увагу учасників до першочергових завдань, вирішення яких сприятиме  успішному початку нового навчального року та слугуватиме підвищенню якості шкільної математичної освіти області. Вона наголосила на необхідності долучення освітян області до Всеукраїнського флешмобу «Математика  в житті», важливості розвитку математичної грамотності у школярів, впровадженні міжпредметної інтеграції в навчальний процес. У своєму виступі методист зупинилась на особливостях викладання математики в закладах загальної середньої освіти області у 2020/2021 навчальному році, представила практичний досвід викладання окремих навчальних тем з математики з опорою на глибоке розуміння, осмислення  та усвідомлення  матеріалу, що вивчається.  Учасники заходу розглянули питання формування ключових компетентностей  школярів у процесі навчання  математики, ознайомились із методиками проведення сучасного уроку із використанням завдань з логічним навантаженням, можливостями змішаного навчання.

Під час проведення онлайн-засідання  учасники активно спілкувалися у чаті, обмінювались думками, що сприяло злагодженій роботі та ефективному зворотному зв’язку, ділилися цікавими ідеями.

Матеріали засідання проблемної групи учителів математики розміщено у віртуальному методичному кабінеті  «Педагогічна майстерня математики».

http://ippo.edu.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер