images/stories/logosait.jpg

 

В Іванівській ОТГ новий напрямок співпраці із громадським активом

В Іванівській ОТГ новий напрямок співпраці із громадським активом

0

Учасницями тренінгу «Комунікація між представниками недержавних організацій та органів влади в сфері освіти дорослих», який проходив у м.Київ,  стали спеціаліст Іванівської сільської ради Катерина Шпендак та голова ГО «ІнСорс» Іванна Мрига.

Метою даного навчання стала розробка моделей адвокаційних кампаній у своїх громадах з подальшим ухваленням документа у сфері освіти дорослих. Під час заходу всі учасниці та учасники мали можливість: проаналізувати етапи своїх адвокаційних кампаній; дізнатися про стратегії успішних проєктів у сфері освіти дорослих; поділитися досвідом про взаємодію з місцевою владою і з дієвими механізмами такої співпраці; дізнатися про регіональну специфіку освітніх проєктів; ознайомитися з фінансовими та юридичними аспектами впровадження проєктів з освіти дорослих; визначити ключові аспекти комунікації з громадськістю та владою на всіх етапах реалізації своїх інфокампаній.

На завершальному етапі учасниці та учасники зможуть отримати мікрогранти розміром 10 000 – 15 000 грн для адвокаційних кампаній і ухвалення місцевими органами влади документу у сфері освіти дорослих.

Тренінг проведений Українською асоціацією освіти дорослих спільно з DVV International.

http://ivanivska.gromada.org.ua/

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер