images/stories/logosait.jpg

 

У Тернополі благодійний фонд «Порядок, Відповідальність, Справедливість» започаткував програму «Безпечний Двір»

Громадські організації та  благодійні фонди продовжують реалізовувати суспільно-корисні програми та ініціативи для тернополян. Днями Благодійний фонд «Порядок, Відповідальність, Справедливість» оголосив про початок реалізації програми «Безпечний Двір».

«Вітаю впровадження програми «Безпечний двір». В ній передбачено облаштування  у дворах багатоквартирних будинків камери відеоспостереження. Їх підключать до Інтернету, що дасть можливість жителям будинку в онлайн режимі  спостерігати за двором за допомогою гаджетів, - повідомляє міський голова Сергій Надал. – Впевнений, що ця програма допоможе зробити наші двори у Тернополі ще безпечнішими».

Відповідно до програми, також у дворах розмістять попереджувальні таблиці: «Двір перебуває під цілодобовим відеонаглядом».

Довідково. Громадська приймальня  Благодійного фонду «Порядок, Відповідальність, Справедливість» знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. В. Чорновола, 1, каб.2 (1-й поверх). Дізнатися додаткову інформація можна також за тел. 067 100 96 97


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер