images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільщина сплатила до зведеного бюджету майже 5,6 млрд гривень

Тернопільщина сплатила до зведеного бюджету майже 5,6 млрд гривень

Зведений бюджет України від платників Тернопільщини отримав 5 млрд 622,9 млн грн податків та зборів упродовж січня-вересня цього року. «Порівняно з відповідним минулорічним періодом приріст склав 462,6 млн грн або на 9 відсотків більше», – деталізував начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Іван Пунько. Він також додав, що додаткові надходження склали 374,9 млн грн, оскільки сплата перевищила очікування на 7,1 відсотка.

«До державної скарбниці від наших краян надійшло 2 млрд 355,9 млн гривень, тоді як у січні-вересні 2019 року – 2 млрд 85,2 млн грн платежів. Відтак цього року надходження збільшились на 270,7 млн грн або 13 відсотків. Приріст до очікуваних показників склав 175,1 млн грн або плюс 8 відсотків», – розповів посадовець.

За словами очільника податкової служби Тернопілля, традиційно серед основних бюджетоформуючих платежів лідирують податок на додану вартість, податок на прибуток, а також акцизний податок. «Зокрема, суб’єкти господарювання краю сплатили 1 млрд 72 млн грн податку на додану вартість, 189,4 млн грн податку на прибуток та 12,7 млн грн акцизного податку», – конкретизував Іван Пунько.

Доходи місцевих бюджетів у січні-вересні 2020 року склали 3 млрд 262,4 млн гривень. «Це на 6,4 відсотка більше, ніж очікувалося (+197,5 млн грн) та плюс 6,3 відсотка (+ 193,1 млн грн) до трьох кварталів минулого року», – зазначив він.

«Сподіваюся, що суб’єкти господарювання нашого краю й надалі відповідально ставитимуться до сплати податків та дбатимуть про розвиток і добробут рідного Тернопілля зокрема та країни загалом», – підсумував начальник ГУ ДПС в області.

Відділ пресслужби

Головного управління ДПС у Тернопільській області


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер