images/stories/logosait.jpg

 

Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області нагадує: Для кого інфікування COVID-19 є професійним захворюванням

Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області нагадує: Для кого інфікування COVID-19 є професійним захворюванням

https://rozvytok-osvity.te.ua/
Державна служба України з питань праці інформує для кого випадок інфікування коронавірусною інфекцією є професійним захворюванням, а саме для:
медичних та інших працівників, що виконують професійні обов’язки в умовах підвищеного ризику зараження збудниками інфекційних хвороб;
працівників, які надають медичну допомогу хворим на інфекційні захворювання;
працівників, котрі проводять роботу з живими збудниками та в осередках інфекційних хвороб, а також проводять дезінфекційні заходи тощо.
Алгоритм отримання страхових виплат у разі захворювання на COVID-19 у медичних працівників
Покроковий порядок встановлення зв’язку захворювання з умовами праці:
заклад охорони здоров’я, що встановив діагноз, зобов’язаний негайно повідомити територіальний орган Держпраці, ФССУ, установу, де працює потерпілий.
Роботодавець зобов’язаний упродовж двох годин з моменту отримання повідомлення від медичної установи, інформувати про це територіальний орган Держпраці, ФССУ, тощо.
Роботодавець не пізніше наступного робочого дня після отримання повідомлення про факт захворювання на корона вірусну хворобу працівника утворює комісію з розслідування.
Розслідування випадку захворювання проводиться упродовж п’яти робочих днів з дня утворення комісії (15 робочих днів у разі спеціального розслідування).
Комісія (або спеціальна комісія) ухвалює рішення щодо пов’язаності випадку з виробництвом.
Комісія складає акт за формою Н-1, який надсилається роботодавцем потерпілому за результатами розслідування.
Працівник, який отримав акт за формою Н-1, має право на оплату витрат на медичну допомогу, проведення медичної, профілактичної та соціальної реабілітації, а також страхових виплат.
Нагадаємо, що Державна служба України з питань праці запровадила гарячу телефонну лінію для працівників, котрі захворіли на COVID -19:
044 279 03 28.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер