images/stories/logosait.jpg

 

Команда Тернопільської області стала переможцем змішаної естафетної гонки Літнього чемпіонату України з біатлону

Команда Тернопільської області стала переможцем змішаної естафетної гонки Літнього чемпіонату України з біатлону

«Золото» в змішаній естафеті виборола команда Тернопільської області на чемпіонаті України з літнього біатлону в Чернігові. В складі команди виступали учень обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Руслан Бригадир та вихованці ТО ШВСМ Анастасія Меркушина, Олександра Меркушина і Віталій Труш. Як повідомляє Федерація біатлону України, Олександра Меркушина передала естафету сьомою, але її колеги по команді Анастасія Меркушина та Віталій Труш стали кращими на своїх етапах за чистим часом, а Руслан Бригадир - другим. Як підсумок - заслужене «золото». До речі, команда Тернопільської області, яка рівно тим же складом і з тією ж розстановкою по етапах, на торішньому чемпіонаті завоювала срібло.

 

Срібними призерами в змішаній естафеті цьогоріч стали представники команди Сумської області-1, у складі якої були Анна Кривонос, Анастасія Дідоренко, Євген Івченко та Роман Боровик, а бронза чемпіонату дісталася команді Чернігівської області-2. При цьому варто зазначити, що від четвертого місця (Чернігівська область-3) команду в складі сестер Дмитренко, Максима Заровного і Сергія Теленя відокремила «ціла прірва» - майже півтори хвилини переваги над суперниками, - наголошують фахівці Федерації біатлону України.

Варто сказати, що на цьогорічному чемпіонаті України, окрім двох срібних медалей Анастасії Меркушиної та «золота» Олена Підгрушної, у здобутку тернопільської команди є ще одна срібна нагорода, яку виборов учень КДЮСШ із зимових видів спорту, майстер спорту України, член збірної команди України з біатлону Руслан Бригадир у гонці з масовим стартом на 15 км. Тренер спортсмена Назарій Бурик, перший тренер Іван Стецюк.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер