Важкоатлет із Тернопілля Ігор Півторак став бронзовим призером чемпіонату України серед юнаків та дівчат

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років впродовж чотирьох днів тривав у селищі Поляна Закарпатської області. Змагання відбувались у дев’яти вагових категоріях серед юнаків та у десяти - серед дівчат. Учасниками турніру стали близько 190 спортсменів з різних регіонів України, - інформує Федерація важкої атлетики України. Бронзову нагороду у змаганнях серед юнаків здобув вихованець Бучацької ДЮСШ Ігор Півторак, який виступав у складі збірної Тернопільської області. У ваговій категорії до 81 кг з результатом (120+140), сума 260 кг - Ігор посів третє місце.

Готували спортсмена до змагань тренери Я. Козюпа та І. Павликівський.

А переможцем у цій категорії став Присяжний Євген (Хмельницька область), сума 271 кг (121+150), Сергієнко Нікіта (Дніпропетровська область), сума 265 кг (120+145) був другим.

Додамо також, що вихованка Тернопільської обласної ДЮСШ Каріна Тихоліз, виступаючи на турнірі у ваговій категорії 40 кг серед дівчат, була четвертою. Тренери спортсменки Н. Глинська, С. Онищук.