images/stories/logosait.jpg

 

Майстри фотосправи обмінювалися досвідом он-лайн

Майстри фотосправи обмінювалися досвідом он-лайн

0

На базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний он-лайн семінар керівників фотогуртків, відео та фотостудій на тему: "Роль творчої діяльності в розвитку вихованців під час підготовки матеріалів до конкурсів фотографій та відеофільмів".

У заході взяли участь 14 керівників гуртків із 7 закладів позашкільної освіти області, ОТГ та обласного центру науково-технічної творчості школярів.

У роботі семінару були розглянуті питання: організація освітнього процесу при дистанційній та змішаній формі навчання; вимоги до написання та оформлення навчальних програм для закладів позашкільної освіти області; підготовка матеріалів до конкурсів фотографій та відеофільмів.

За допомогою Skype  зв'язку майстри фотосправи також мали можливість обговорити інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів " Моя Україно!" у 2020 р., а також обмінювалися досвідом співпраці з батьками, громадськістю та владою.

http://obltechnik.te.ua/

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер