images/stories/logosait.jpg

 

Легкоатлети Тернопільського «Інваспорту» Єлизавета Ільєнко та Ігор Маргусь здобули «золото» і «срібло» на чемпіонаті області

Вдало виступили представники Тернопільського «Інваспорту» на чемпіонаті Тернопільської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2006 та 2007 і молодших, який нещодавно відбувався у Тернополі. Так, у секторі для стрибків у висоту абсолютною чемпіонкою стала вихованка ОДЮСШІ «Інваспорт», учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Єлизавета Ільєнко. Дівчина встановила новий особистий рекорд та виконала норматив кандидата в майстри спорту, подолавши висоту 1 м 40 см з третьої спроби і випередивши свою найближчу суперницю на 15 см (2 місце - результат 125 см). Тренер-викладач спортсменки майстер спорту України Віктор Ворко.

До речі, як повідомляє Тернопільський «Інваспорт», серед запрошених гостей, в секторі для стрибків у висоту був присутній чемпіон світу 2005 року в місті Хельсінкі, заслужений майстер спорту України Юрій Кримаренко, який оцінив високий рівень підготовки нашої юної стрибунки у висоту.

 

Також у секторі для штовхання кулі срібну нагороду чемпіонату здобув вихованець ОДЮСШІ, студент І курсу Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя Ігор Маргусь, показавши результат 13.62 см. Спортсмен тренується в заслуженого тренера України, кандидата педагогічних наук Івана Салука та тренера ОДЮСШ Галини Шмуляєвої.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер