images/stories/logosait.jpg

 

У Тернополі проходить спортивна «Битва дворів-2020»

Близько тридцяти дітей - мешканців центрального мікрорайону, випробували себе у змаганнях «Битва дворів». Відбулися такі спортивні випробування на майданчику, що розміщується у дворах будинків 1, 3, 5 на вулиці Старий Ринок. Організатором заходу виступив Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення. За словами директора Центру Вікторії Безгубенко-Гнатишин,учасників дійства було розділено на дві команди: «Жабки» і «Без обмежень».

До кожної з них увійшли діти віком 7-12 років та 13-16 років. Відтак, молодші спортсмени змагались в естафеті на швидкість, а старші – перетягували линву та стояли у стійці. В загальному заліку перемогли «Жабки», а до фіналу вийшли обидві команди.

Наступні тури змагань «Битва дворів-2020» пройдуть 13 жовтня на мікрорайоні «Дружба» (майданчик на вул. Пилипа Орлика, 4-5), 15 жовтня – на Східному (вул. Л. Українки, 17). Далі впродовж трьох днів випробування чекають команди дворів мікрорайонів «Сонячний» та «Аляска» (19, 21 та 23 жовтня). А фінальні змагання відбудуться 8 листопада на універсальному спортивному майданчику за адресою: вул. Генерала Тарнавського, 22.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер