images/stories/logosait.jpg

 

З нагоди Дня захисника України Сергій Надал привітав тернопільських військовослужбовців Національної гвардії України

Напередодні відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 78-ої річниці від дня створення Української повстанської армії (УПА), у Тернополі на базі 2 батальйону військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України пройшли урочисті заходи.

Побував на урочистостях і привітав військовослужбовців з нагоди свята міський голова Сергій Надал.

«Дуже символічно, що такі величні свята ми відзначаємо в один день, адже вони нерозривно пов’язані між собою. Свого часу великий князь Ярослав Мудрий передав Україну під Покров Пресвятої Богородиці. З того часу вся наша земля і українське воїнство знаходяться під особливою опікою Пресвятої Богородиці. Саме з молитви до Богородиці йшли в бій лицарі княжої доби та Українська повстанська армія. З молитви до Божої Матері захищають нашу землю і сьогоднішні воїни, - наголосив Сергій Надал. - В цей день ми кажемо слова вдячності всьому українському воїнству, слова пошани і світлої пам’яті тих поколінь, які загинули раніше, і тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня. Від імені усіх тернополян і від себе особисто висловлюю слова вдячності у вашому лиці і всім українським воїнам, які зупинили російську орду, і сьогодні з честю та мужністю захищають кордони Української держави».

За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, високопатріотичну свідомість, оперативне розв’язання поставлених завдань, вагомий внесок у захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, зміцнення законності і правопорядку Тернополя та з нагоди Дня захисника України, Сергій Надал відзначив кращих військовослужбовців 2 батальйону 2 Галицької бригади НГУ Нагородними знаками міського голови, цінними подарунками та подяками подяками.

Вірних Синів українського народу, котрі поклали свої життя за мир та спокій прийдешніх поколінь, вшанували хвилиною мовчання.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер