images/stories/logosait.jpg

 

Медсестра з Тернополя стала переможцем конкурсу "Лідери змінюють світ" (ФОТО)

Переможцем конкурсу серед медсестер і медбратів "Лідери змінюють світ" стала медсестра з масажу центру реабілітації КНП "Тернопільська обласна дитяча комунальна лікарня" Марія Віцентович.

Планом заходів Міністерства охорони здоров’я України "Рік медсестринства в Україні 2020" було визначено проведення на рівнях областей та країни щорічного Всеукраїнського конкурсу МОЗ України серед медичних сестер та медичних братів "Лідери змінюють світ".

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні Центр розвитку медсестринста за підтримки фахового журналу "Довідник головної медичної сестри" організували Конкурс в дистанційному форматі.
"В цей тяжкий рік ми прийняли рішення провести перший обласний етап Конкурсу в дистанційному форматі у формі коротких історій-есе.

Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі, ми почули всіх медичних сестер і братів, хочемо зберегти для майбутнього ті емоції, враження, прояви лідерства та відданості професії, котрі зараз демонструють фахівці з медсестринства кожен день на своєму робочому місці.
Також, ми щиро вітаємо переможців конкурсу серед медичних сестер і медичних братів "Лідери змінюють світ":

Віцентович Марія Володимирівна – сестра медична з масажу центру реабілітації КНП "Тернопільська обласна дитяча комунальна лікарня" – I місце.

Тімахова Олена Анатоліївна – сестра медична травматологічного кабінету КП "Нікопольська міська лікарня № 1". Є нагороди Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської державної адміністрації. – II місце.

Туча Олена Юріївна – інструктор з трудової терапії КНП "Житомирський обласний центр психічного здоров’я". Є нагороди Управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації. – III місце.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер