images/stories/logosait.jpg

 

Тернопілля вшановує захисників України

Тернопілля вшановує захисників України

0

Сьогодні, 14 жовтня, біля пам’ятника Степану Бандері та меморіалу загиблим у російсько-українській війні зібралися духовенство, представники влади, громадськості, військовослужбовці, щоб відзначити День захисника України, День українського козацтва, День УПА та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

«Ці свята тісно пов’язані між собою. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою та захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська, цього дня була створена УПА.  Відтак 14 жовтня стало уособленням доблесті і героїзму усіх поколінь нашого народу: від козаків, вояків Української Галицької армії, січових стрільці, УПА до новітніх героїв російсько-української війни, - наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. - Цей день для усіх нас водночас урочистий , але і скорботний, бо на сході і далі тривай війна. Молимося за світлу пам’ять усіх, хто у різні часи захищав нашу землю. Вклоняємося родинам загиблих на Донбасі. Низький уклін всім героям, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої незалежної держави».

Віктор Овчарук вручив відзнаки Тернопільської обласної ради учасникам бойових дій, громадським активістам, волонтерам.

Присутні на  зібранні поклали квіти до меморіалу загиблим та пам’ятника Степану Бандері.

На Микулинецькому кладовищі священнослужителі відправили поминальні панахиди на могилах  усіх борців за волю та незалежність України.

12

34

56

78

910

1112

1314

1516

1718

1920

2122

2324

 


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер