images/stories/logosait.jpg

 

Юні тернопільські легкоатлети здобули в Івано-Франківську одну срібну і дві бронзові медалі

Юні тернопільські легкоатлети здобули в Івано-Франківську одну срібну і дві бронзові медалі

Понад шість сотень атлетів з 25-ти команд України виборювали медалі чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 років народження. Такі змагання впродовж двох днів, 15-16 жовтня, тривали в Івано-Франківську, на оновленому стадіоні спорткомплексу імені А. Гемби Національного технічного університету нафти і газу. Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, серед тернопільських легкоатлетів найкраще виступили стрибуни тренера Євгена Кармелюка з ДЮСШ Тернопільського району. В стрибках в висоту Ілля Варушичев, подолавши планку на висоті 183 см, виборов срібну медаль, а Матвій Чауш з результатом 180 см став третім і відповідно, здобув «бронзу».

Також Матвій у потрійному стрибку (12.59 м) зайняв четверте місце, його колега по команді Марко Терещук – сьоме (11.64 м).

Ще одну бронзову нагороду – в бігу на 2000 м з перешкодами (8.02.7 сек) – виборола Марія Мочук (тренер Володимир Небельський, Зборівська ДЮСШ).

Щодо виступу інших тернопільських спортсменів, то п’ятою в метанні молота (39.07 м) стала Ангеліна Кацалап (тренер Василь Яковів, КУТОР ОДЮСШ з літніх видів спорту); шосте місце в бігу на 2000 м з перешкодами (8.01,4 сек) зайняв Назар Голіний (тренер Володимир Дуда, Бережанська ДЮСШ).

Не все вдалось метальникам обласної та Бучацької ДЮСШ: Маргусь Ігор у штовханні ядра (13.10 м) був восьмим; дев’ятими стали Бучинська Наталя в метанні диску (25.86 м) та Навроцький Олексій в метанні спису (41.92 м), одинадцяте місце в метанні спису за Питель Катериною (22.43 м), - інформує обласна Федерація легкої атлетики.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер