images/stories/logosait.jpg

 

Майбутні випускники Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю обговорювали питання поєднання спорту та подальшого навчання в рамках реалізації проекту НОК України «#OlympicLab»

Заняття з ліцеїстами одинадцятого класу Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю відбулось на базі факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка в рамках реалізації проекту НОК України «#OlympicLab» за підтримки Coca Cola Fundation. У ході заходу під керівництвом майстра спорту зі спортивної гімнастики, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Андрія Огнистого та члена комітету арбітрів асоціації футболу Тернопільщини, Відмінника освіти України Ярослава Боднара, учні ознайомились з питаннями важливості навчання.

Юні спортсмени дізнавались, наскільки важливо, будуючи спортивну кар’єру, отримати диплом про вищу освіту, адже отримані знання, незважаючи на перебіг здобутків у спорті, завжди зможуть знадобитися в житті.

Ліцеїсти з цікавістю переглянули та обговорили мотиваційне відео «Формула успіху з Сергієм Бубкою». Президент Федерації легкої атлетики Тернопільської області, Відмінник освіти України Валерій Єднак продемонстрував ліцеїстам можливості впровадження бізнес-ідей на прикладі відомих атлетів сучасності. «Спортивна кар’єра має свій пік та падіння, і потрібно прагнути до того, щоб спорт став не лише частинкою життя, але приносив відчутні дивіденди в майбутньому. Спорт і бізнес не просто сумісні. Вони доповнюють один одного. Спорт – джерело енергії, а бізнес – одна з головних точок її (енергії) використання», – розповів Валерій Єднак.

У ході заходу була проведена вікторина у форматі «брейн-рингу». Активні учасники отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер