images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільська міська рада отримала міжнародний сертифікат відповідності стандарту ISO 9001:2015

Тернопільська міська рада в черговий раз отримала міжнародний сертифікат якості як одна з найбільш прозорих, відкритих та ефективних серед міст обласного значення.

Підтвердженням результативного функціонування системи управління якістю є успішне проходження міською радою ресертифікаційного аудиту 23-24 вересня 2020 року. Проводив аудит міжнародний аудитор сертифікаційного органу «DEKRA» (м. Штудгард, Німеччина).

Сертифікат впровадженої системи управління якістю відповідно до стандарту ISO 9001:2015 необхідний для: участі у тендерах, залучення відповідної міжнародної допомоги, підвищення інвестиційного, кредитного рейтингу міста, участі у конкурсах та грантах міжнародної співпраці.

Впроваджена ще у 2011 році система управління якістю дозволяє усувати дублюючі функції, уніфікувати документообіг, чітко розподіляти завдання між працівниками, надавати якісні та доступні послуги громаді, визначати рейтинг публічності та аналізувати зовнішні і внутрішні чинники, які впливають на досягнення результатів.

Сертифікати доступні для завантаження:

.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер