images/stories/logosait.jpg

 

"Нафтогаз" ставить за мету вихід на IPO за кілька років

 

У "Нафтогазі" заявили, що вітають ухвалення урядом політики власності щодо компанії та ставлять за мету вихід на IPO (перший публічний продаж акцій) за кілька років.

Про це повідомляє прес-служба компанії у Facebook.

"Кабінет міністрів України як засновник і єдиний акціонер затвердив політику власності НАК "Нафтогаз України". Цей документ необхідний для розбудови належної системи корпоративного врядування в державних компаніях. Політика власності Нафтогазу визначає мету, пріоритети, основні напрями діяльності та показники ефективності, а також спосіб, у який держава реалізує свої права власності.\

Ми вітаємо ухвалення політики власності щодо Групи Нафтогаз", - йдеться у повідомленні.

У компанії додали, що Нафтогаз є і буде державним, ставиться мета виходу на IPO за кілька років.

"IPO (Initial Public Offering) - це спосіб залучити додаткові фінанси, розповісти про свою компанію всьому світу, оцінити її вартість та увійти до клубу компаній, які управляються ефективно та за прозорими принципами, зрозумілими в світі", - зазначили в "Нафтогазі".

Нагадаємо:

Кабмін затвердив нову політику власності НАК "Нафтогаз України", яка зокрема, містить аплановане IPO (перший публічний продаж акцій) міноритарного пакета на одній із провідних фондових бірж.

Економічна правда

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер