images/stories/logosait.jpg

 

Місцеві скарбниці Тернопільщини отримали майже три мільярди податку на доходи фізичних осіб

Місцеві скарбниці Тернопільщини отримали майже три мільярди податку на доходи фізичних осіб

Упродовж січня-вересня 2020 року платники Тернопільщини сплатили 2 млрд 988,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження даного платежу зросли на 180 млн 619,4 тис. грн або плюс 6,4 відсотка.

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 2 млрд 231 млн 524 тис. гривень. До державного бюджету платники спрямували 757 млн 222,3 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Найбільше цього платежу до місцевих скарбниць перерахували суб’єкти господарювання сільськогосподарської галузі, мисливства та пов’язаних з ними послуг. Від них до бюджету надійшло 298 млн 966,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, що на 12,9 млн грн більше, ніж у січні-вересні 2019 року. Представники промисловості сплатили 255 млн 350,6 тис. грн цього податку. Від осіб, які працюють у галузі торгівлі надійшло 135 млн 875,8 тис. грн цього платежу, що на 8,8 млн грн перевищує надходження трьох кварталів минулого року.

Варто зазначити, що в доходах обласного бюджету податок на доходи фізичних осіб займає понад 80 відсотків і є основним джерелом їх зростання. Відтак резерви додаткових надходжень податку, насамперед, пов’язані зі збільшенням офіційно працевлаштованого населення та підвищенням середньої зарплати, легалізацією її реального рівня.

 

Відділ пресслужби

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер