images/stories/logosait.jpg

 

Екстремальне весілля на вершині Евересту

Екстремальне весілля на вершині Евересту


32-річна Ешлі Шмайдер і 35-річний Джеймс Сісон три тижні здійснювали сходження, щоб обмінятися обручками на вершині світу. Впродовж всієї подорожі нареченого й наречену супроводжував спеціально найнятий весільний фотограф, який знімав кожен їхній крок.

Джеймс і Ешлі планували свою весільну подорож цілий рік. Їм довелося чимало тренуватися, щоб витримати тритижневий важкий гірський похід.

Наречений і наречена мріяли обмінятися обручками та подружніми клятвами в базовому альпіністському таборі Евересту на висоті більше 5000 метрів. Екстримали не стали підніматися до самої вершини - цей смертельно небезпечний похід вимагає більш серйозної підготовки.

"Ми довго думали й вирішили, що традиційне весілля - це не для нас. Ми добре ставимося до сім'ї та друзям, але все ж таки, вирішили втекти від усіх і влаштувати собі неймовірну весільну подорож. Ми дуже любимо походи, ходили в гори на висоту до 3000 метрів. І тому ми знали, що тритижневий шлях до базового табору на Евересті буде важчим, ніж все, через що нам вже довелося пройти", - говорить Ешлі.

Незважаючи на незвичність церемонії, Джеймс у смокінгу та Ешлі в елегантній білій сукні виглядали цілком традиційно для весілля. Тривалість поцілунків довелося обмежити, щоб не постраждати від кисневого голодування.

Зйомки церемонії, як і всієї подорожі, були доручені фотографу Чарлтону Черчиллю, який спеціалізується на зйомках незвичайних весільних церемоній.

"Я хотів документувати справжню пару, їхню подорож, біль, щастя, втому, боротьбу. Крім того, я хотів зобразити контраст між страхітливо величними горами та маленьким тендітним коханням двох людей", - розповів фотограф.

Сохранить

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер