images/stories/logosait.jpg

 

Місцеві бюджети Тернопільщини отримали понад 3,7 млрд гривень податкових платежів

Місцеві бюджети Тернопільщини отримали понад 3,7 млрд гривень податкових платежів

Впродовж десяти місяців цього року до місцевих бюджетів Тернопілля платники податків перерахували 3 млрд 742,4 млн грн платежів. Це перевищило очікувані надходження на 7,4 відсотка. Відтак бюджети додатково отримали 259,5 млн гривень. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Іван Пунько, порівняно з січнем-жовтнем 2019 року сплата зросла на 238,6 млн грн або на 6,8 відсотка.

«Найбільше надійшло до місцевих бюджетів таких платежів: податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, плати за землю, податку на нерухоме майно», – констатував посадовець.

Так, цьогоріч у січні-жовтні сплатили 2 млрд 535,2 млн грн податку на доходи з фізичних осіб, що на 175,1 млн грн більше, ніж минулого року. Представники малого бізнесу перерахували 587 млн грн єдиного податку, а це на 37,3 млн грн більше порівняно з відповідним минулорічним періодом. Плати за землю надійшло 307 млн грн. Надходження від податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, склали 122,4 млн грн, що на 15,6 млн грн більше, ніж минулоріч.

Лише впродовж жовтня платники податків спрямували на розвиток територіальних громад 480 млн гривень, що на 14,8 відсотка більше, ніж очікувалось. Отож бюджети додатково отримали 62 млн гривень. Порівняно з жовтнем минулого року приріст надходжень склав 45,5 млн грн або на 10,5 відсотка більше.

Відділ пресслужби

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер