images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільська команда «ДСО-ЗУНУ» стала переможцем у другому етапі Кубка України з волейболу

Перемогу в другому етапі Кубка України з волейболу виборола тернопільська команда «ДСО-ЗУНУ». Волейбольні матчі впродовж двох днів тривали в Тернополі. За звання кращих змагалися чотири волейбольних клуби. У поєдинках взяли участь і працівники Управління поліції охорони в області, які входять до складу тернопільської команди «ДСО-ЗУНУ». За результатами двох матчів вони отримали абсолютну перемогу та квиток до третього етапу змагань, – інформує «Досьє102».

 

Як повідомив начальник Управління поліції охорони області та заступник голови «Федерації волейболу Тернопільщини» Олег Іващенко, на спортивному майданчику тернопільські волейболісти мали зустрітися з трьома командами. Проте через хворобу спортсменів, прикарпатський клуб «Покуття-Прибилів» не зміг взяти участі в іграх. Суперниками «ДСО-ЗУНУ» були волейбольні клуби «Хотинські козаки» та «Донбас». У стартовому поєдинку господарі турніру обіграли буковинських гравців з рахунком 3:2.

Лідерство у грі команда «ДСО-ЗУНУ» виборола також у наступних суперників  – волейбольного клубу «Донбас». Вже на перших хвилинах матчу тернополяни вирвалися вперед і впевнено вигравали всі три партії. Разом із тим, і гості боролися до останнього, старалися скорочувати рахунок, однак перемогти тернопільський клуб їм не вдалося. Тож, результат гри 3:0, і команда «ДСО-ЗУНУ» відсвяткувала другу перемогу в матчах ІІ етапу Кубка України.

Волейбольна команда «ДСО-ЗУНУ» (раніше «ДСО-ТНЕУ») була створена у 2013 році за ініціативи керівника підрозділу поліції охорони Олега Іващенка, - пише «Досьє102». Спортсмени спочатку брали участь в обласних чемпіонатах з волейболу, а з часом, набравшись досвіду, увійшли до першої ліги чемпіонату України. На сьогоднішній день гравці команди під керівництвом свого тренера Юрія Кравцова показують досить високі результати на змаганнях різного рівня. За результатами волейбольного сезону 2019-2020 років тернопільські гравці посіли третє командне місце.

Як зазначає Олег Іващенко, високі спортивні досягнення команди «ДСО-ЗУНУ» – це результат копітких та щоденних тренувань спортсменів. Наразі вони продовжують посилено готуватися до третього етапу Кубка України.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер