images/stories/logosait.jpg

 

16 листопада - професійне свято у працівників радіо, телебачення та зв'язку

16 листопада - професійне свято у працівників радіо, телебачення та зв'язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання у день Вашого професійного свята.

Сьогодні в житті держави і в житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації та зв’язку важко переоцінити. Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід'ємна складова нашого часу. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських і світових стандартів розвитку суспільства.

Медіа-мовники та працівники Інтернет-видань першими реагують на злободенні проблеми та сповіщають про якісні зміни в розвитку суспільства, актуалізують ті питання, вирішення яких очікують громадяни, оперативно висвітлюють щоденні події, що відбуваються.

Ви, працюючи і вдень, і вночі, у будні і свята, формуєте повноцінне та якісне інформаційне поле.

Це свято об'єднує людей різних професій: журналістів та редакторів, а також режисерів, операторів, інженерів, монтажників і зв’язківців. Протягом останніх років Україна та Тернопільщина, зокрема, зробили прорив в усіх видах зв'язку та Інтернету, охопивши ними міста та найменші села.

Сьогодні слухають радіо, дивляться телевізор і користуються зв’язком мільйони. І в нашу інформаційну епоху без Вашої щоденної кропіткої роботи просто не обійтися.

Велика подяка Вам, шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку, за Вашу працю, за здобутки та технічні інновації. Нехай зреалізовуються усі Ваші творчі плани! Вам та Вашим родинам бажаю наснаги, здоров’я, добробуту та процвітання.

 

Перший заступник голови обласної ради                     Василь Деревляний

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер