images/stories/logosait.jpg

 

Саночники з Кременця здобули три золотих, дві срібних і одну бронзову медалі на чемпіонаті України із санного спорту, який провели в Латвії

Чемпіонат України із санного спорту провели на санно-бобслейній трасі «Сігулда» в місті Сігулда (Латвійська Республіка). Команду Тернопільської області на цих змаганнях представляли спортсмени з Кременця – вихованці обласної ШВСМ та ТОДЮСШ із зимових видів спорту. В результаті наші саночники привезли з Латвії три золотих, дві срібних і одну бронзову нагороди. Так, учні-спортсмени ТО ШВСМ Андрій Мандзій та Юліанна Туницька, яка є випускницею ТОДЮСШ із зимових видів спорту, вибороли "золото" в одномісних санах. Срібну медаль завоював Ігор Гой (випускник ТОДЮСШ із зимових видів спорту) в чоловічому екіпажі разом із Ростиславом Гладковичем.

"Золото" здобули ще дві представниці команди Тернопілля - учениці ТОДЮСШ із зимових видів спорту Наташа Хитренко та Вікторія Коваль, які в жіночій "двійці" посіли перше місце. Також на їхньому рахунку «срібло» в командній естафеті. До речі, за результатами цих змагань Вікторія Коваль вперше виконала норматив майстра спорту України, а Наташа Хитренко підтвердила норматив майстра спорту України із санного спорту, який здобула минулого року.

Також на чемпіонаті України випускник дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту Богдан Бабура завоював бронзу у двомісному екіпажі.

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом на змаганнях та їх тренерів Казмірука Василя Степановича, Кравчук Світлану Володимирівну, Казмірук Надію Володимирівну та Заряду Аліну Василівну, - наголошує директор ОДЮСШ із зимових видів спорту Володимир Приймак. Успіхів та перемог нашим санкарям у майбутньому побажав і директор ОШВСМ Олег Любінський.

Участь представників Тернопільщини чемпіонаті України в Латвії стала можливою завдяки фінансовій підтримці управління з питань фізичної культури та спорту ТОДА (начальник Тріль В.С.), КУТОР «ТОДЮСШ із зимових видів спорту» та батьків спортсменів.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер