images/stories/logosait.jpg

 

Декада юннатівського вогника на Тернопіллі

Декада юннатівського вогника на Тернопіллі

 

З нагоди святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України проводить Декаду юннатівського вогника.

У рамках заходу презентував свою роботу Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.  Участь у ньому взяли педагоги закладу, ветерани юннатівського руху, директори районних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю, вихованці  ТОЦЕНТУМ.

Іван Герц, директор Центру, познайомив з історією  юннатівського руху на Тернопіллі, Кухарська Тетяна, заступник  директора з навчальної роботи, висвітлила питання щодо впровадження якісно нових форм і методів організації роботи, я тренінгової та проєктної діяльності, ветеран юннатівського руху на Тернопільщині, в минулому – методист закладу, Ірина Нетрибяк, поділилася своїми спогадами.

Роботу  учнівської виробничої бригади «Органік» презентували вихованки гуртка «Юний фермер»  Попівчак Вероніка і Білецька Таміла (кер. гуртка Федун Галина).

Участь в заході взяли також директор Козівського дитячого парку «Лісова пісня» Григорій Нечипорук і керівник гуртка Алла Нечипорук та  директор Скала-Подільского  дитячого парку Валентина Стефина і педагог Ірина Харатін, які познайомили з роботою закладів позашкільної освіти.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер