images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді повідомляє

Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді повідомляє
http://www.centr-tur.te.ua/

0Відповідно до плану проведення всеукраїнських масових заходів з учнівською молоддю з 13 по 15 листопада 2020 року була проведена ХІ Всеукраїнська краєзнавча конференція «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».
Тернопільщину представила в даному заході учениця 8 класу, вихованка гуртка «Берегиня» Скалатського будинку школяра Скалатської ОТГ Вікторія Гладиш.
Миколаївщина в одинадцяте зустріла юних краєзнавців-дослідників з усієї України. Конференція проводилася двома етапами – заочним та очним та вперше в онлайн-форматі, де взяли участь краєзнавці-представники з 14 областей України.
Робота в секціях проводилася на платформі ZOOM та у форматі обговорення доповідей, дискусій між учасниками та модераторами. Юні пошуковці захищали свої дослідження у секціях «Культура рідного краю та музейна справа», «Історичне краєзнавство», «Географічне краєзнавство», «Археологічне краєзнавство», «Екологічне краєзнавство», «Етнографічне краєзнавство». Керували секціями краєзнавці-дослідники, представники культурно-освітніх закладів, науковці провідних закладів вищої освіти Миколаєва.
Наукові керівники секцій підводять підсумки конференції і нагороди будуть надіслані переможцям та учасникам заходу.
Дякуємо талановитим, обдарованим юним дослідникам, активним керівникам за цікаві та змістовні дослідження.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер