images/stories/logosait.jpg

 

Щоб кожен день був щасливим

Більшість людей постійно перебувають в гонитві за щастям, очікуючи, що коли вони здійснять пункти «1», «2», «3», то вони стануть щасливими. Але, насправді, щастя – це процес, ми повинні пізнавати і приймати його щодня, здійснюючи звичайні речі, які приносять нам радість. Ось 6 способів зробити кожен день щасливішим.

фото: life.pravda, supermama.in.ua

ФОТО: LIFE.PRAVDA, SUPERMAMA.IN.UA

Слід зосередитись на невеличкому щасті

Ми постійно спішимо до великого щастя, вкладаючи у нього глобальні поняття, такі як робота мрії, одруження, діти. Проте, ми забуваємо й про маленьке щастя, яке ми можемо пізнати щодня. Потрібно вчитися дивитись на  дрібні, буденні речі, як на маленьке щастя.

Щодня виконуйте одну справу зі свого «списку щасливих справ»

Подумайте, що покращує вам настрій – заняття спортом, прогулянка, творчість або хороша книжка?  Складіть такий список і старайтеся, щоби хоча б один пункт із нього був у вашому щоденному розкладі.

Припиніть казати «міг би», «мав би», «варто було б»

Коли ми починаємо вимірювати дистанцію між тим, де ми є зараз, та ідеалом, якого хочемо досягти, ми стаємо нещасливі. Якщо ви часто вживаєте "б", це може бути ознакою перфекціонізму та хибних очікувань. Щоразу, як ви це промовляєте, ви кажете собі, що не вчинили так, як було треба, і засмучуєтеся.

Дайте тілу те, що воно потребує

Наші тіла розумніші, ніж ми гадаємо. Вони ніколи не брешуть, просто треба вміти їх слухатися. Часом тіло просить сну, іноді сумує за фізичними навантаженнями. Якщо приділити йому увагу і дати те, чого воно прагне, день буде кращим.

Частіше кажіть «ні»

Не дозволяйте несподіваним дзвінкам, запрошенням на заходи, куди вам насправді не хочеться та чиїмсь нав’язливим проханням руйнувати свої плани. Вчіться відмовляти.

Перестаньте скаржитись

Скарги – це ознака невдячного серця. Коли ми повністю фокусуємося на тому, що є неправильним, ми стаємо нещасливі. Слід наприкінці кожного дня думати про те хороше, що сталося, і за що ви вдячні.

«Щастя. Ми женемося за ним, кривдимо його, нехтуємо ним і ніколи не буваємо ним задоволені. Щасливіші дні починаються з того, як ми думаємо про щастя. Це усвідомлення його в тих буденних повсякденних речах, про які ми думаємо як про неважливі», - говорить мотиваційний спікер та письменниця Еліана Рейс.

«Пам'ятайте, щастя – це набір закусок, не фінальна страва. Їжте його по шматочках", - підсумовує вона.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер