images/stories/logosait.jpg

 

Команди силових відомств краю змагались у легкоатлетичному кросі

Команди силових відомств краю змагались у легкоатлетичному кросі

Змагання Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу відбулися на набережній Тернопільського ставу. Вони стали завершальними в переліку змагань, запланованих спартакіадою за програмою «Динаміада-2020», – повідомляє офіційний сайт Національної поліції. Першість та призові місця на бігових доріжках здобували команди семи силових відомств краю. До програми змагань входив біг на дистанції 1000 метрів для чоловіків і жінок та 3000 і 5000 метрів – для чоловіків.

У командних змаганнях золотий кубок здобули спортсмени Нацполіції краю. Друге місце посіла команда Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області, третє – команда військової частини 3002 НГУ.

 

В особистому заліку серед жінок дистанцію у 1000 метрів першою подолала працівниця поліції охорони Христина Паньків, а серед чоловиків золото у цьому виді здобув поліцейський главку Максим Прохоренко. Фінішну лінію трикілометрового забігу першим перетнув нацгвардієць Назар Чорній, а перше місце у забігу на п’ять кілометрів посів працівник УПО області Руслан Даньків.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер