images/stories/logosait.jpg

 

"Інтелектуальний локдаун": в чому суть нового варіанту карантину

"Інтелектуальний локдаун": в чому суть нового варіанту карантину, Тата Когут

"Інтелектуальний локдаун" - нове карантинне поняття, з новими правилами введення обмежень може з'явитисб в Україні. Якщо його запровадить уряд в Україні, це передбачатиме, що регіони виходитимуть з обмежень у різний час. Головним критерієм для виходу області із карантину буде епідеміологічна ситуація.

Про це розповів Давид Арахамія в ефірі "Свобода слова" на ICTV. 
Зі слів Арахамії, ідея нового типу карантину передбачає, що регіони, де ситуація з коронавірусом буде кращою, виходитимуть з локдауну раніше. Втім, він наголосив, що наразі уряд ще не має фінальної моделі карантину, оскільки ще опрацьовуються варіанти для мінімізації економічних збитків.Водночас ідею "інтелектуального локдауну" запропонували на одній з нарад за участю очільника Кабміну і голів фракцій, де обговорювалися варіанти посилення карантину.

"Мова йшла про те, коли буде локудаун, чи буде локдаун, який саме це буде локдаун. То прем'єр-міністр визначив, що це не буде копія того локдауну, який був навесні, а це буде так званий "інтелектуальний локдаун", який має за собою мету, що після локдауну вихід нерівномірний, а з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіонах", - пояснив Арахамія.

Нагадаємо, що раніше ЗМІ повідомляли, що локдаун в Україні почне діяти від 24 грудня і триватиме до 15 січня. Однак офіційної інформації щодо цього наразі немає.
Згодом речниця президента Володимира Зеленського Юлія Мендель уточнила, що керівництво держави продовжує вивчати всі можливі сценарії введення нових обмежень і точна дата введення карантину ще не визначена.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер