images/stories/logosait.jpg

 

Визначено найкращих відкритого обласного відеоконкурсу «Не лінуйся! Рухайся!» під час карантину

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» підбив підсумки відкритого обласного відеоконкурсу «Не лінуйся! Рухайся!» під час карантину, який тривав 1 жовтня до 30 листопада 2020 року. Відеоролики, які учасники з різних населених пунктів Тернопілля і навіть з інших областей, надсилали на конкурс, відображали активний спосіб життя дорослих і юних, як на свіжому повітрі, так і у спортзалах та приміщеннях.

А визначалися переможці та призери за результатами голосування на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у соціальній мережі Фейсбук. Для того щоб проголосувати, потрібно було до 30 листопада поставити вподобання (лайк) до відеоролика.

В результаті, найбільше голосів – 1001 лайк – отримала Юрків Оксана (смт Козова), на другому місці Марина Басараб із міста Ланівці із 707 голосами, третьою стала Ірина Плосконос (місто Борщів), відео з якою набрало 441 лайк.

Також, ще одну трійку призерів за умовами проведення відеоконкурсу визначило журі. Ними стали Гордієнко Емілія (с. Ступки, Тернопільський район), Штокалюк Вікторія (с. Дзвиняч, Заліщицький район), Тетяна Хейлик (с. Миколаївка, Петриківський район).

Переможці та призери відкритого обласного відеоконкурсу «Не лінуйся! Рухайся!» під час карантину нагороджені медалями та сувенірною атрибутикою з логотипом «Спорт для всіх» та призами від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а всім учасникам відеоконкурсу надіслано відзнаки, сувенірну та нагородну атрибутику з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер